Formy płatności

Do wyboru jest kilka sposobów zapłaty za zakupy:

Płatność elektroniczna - operację zabezpiecza serwis Shoper. Po wybraniu swojego banku zostaniesz skierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu się na swoje konto bankowe dokonasz wpłaty. Zaletą tej metody jest szybkie zaksięgowanie płatności, a dzięki temu szybsze rozpoczęcie realizacji zamówienia.

Płatność elektroniczna - operację zabezpiecza serwis Payu. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy drugą metodę szybkich płatności elektronicznych jaką jest Payu. Po wybraniu swojego banku zostaniesz skierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu się na swoje konto bankowe dokonasz wpłaty. Zaletą tej metody jest szybkie zaksięgowanie płatności, a dzięki temu szybsze rozpoczęcie realizacji zamówienia.

Płatność elektroniczna - BLIK - płatność dokonywana za pomocą sześciocyfrowego kodu, który który służy do zaakceptowania transakcji, płatność dokonywana za pomocą telefonu.

Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • MaestroPłatność za pomocą mBank mRaty - korzystny system ratalny, płatności dokonywane za pośrednictwem rat kredytowych udzielanych przez bank mBank.

Za pobraniem - Za przesyłkę zapłacisz u Kuriera gotówką w momencie jej dostarczenia. Istnieje możliwość płatności kartą u kuriera DPD za przesyłkę pobraniową

PayPal - elektroniczne płatności popularne na całym świecie

Przelew tradycyjny - Możesz przelać pieniądze na nasze konto lub wpłacić je w banku lub na poczcie. W takim przypadku warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku.

Dane do przelewu tradycyjnego:

Numer rachunku mBank / account number:
PL 36 1140 2004 0000 3302 7537 7330 mBank
Posiadacz rachunku / owner:
FHU AMERICAN MOTO-CARS MARCIN MALINOWSKI

ul. Ziołowa 5a
37-464 Stalowa Wola
Numer BIC/IBAN: BREXPLPWMBK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium