Menu
Producenci

Od samego początku MOMODESIGN jest synonimem wspaniałego designu, włoskiego stylu i innowacji.
Kaski Motocyklowe MOMODESIGN zostały stworzone w oparciu o koncepcję „Urban Standard”, czyli produktów projektowanych dla eksperta i hedonistycznego konsumenta, który żyje w ruchu miejskim i mieście w jego różnych aspektach
Kolekcje MOMODESIGN łączą najbardziej ekstremalne potrzeby jeżdżących na motocyklach lub rowerach z codziennym życiem w mieście.
Technologiczne DNA MOMODESIGN, które w latach 80-tych doprowadziło do powstania szeregu męskich akcesoriów między innymi kasków motocyklowych , które są wykonane z innowacyjnych materiałów. Stanowiły one część pierwszej tożsamości marki i były przekazywane z biegiem czasu. sprawiając, że Momodesign stała się międzynarodową marką, która potrafiła wyprzedzać potrzeby rynku, tworząc wyjątkowe akcesoria i kaski motocyklowe dla bohaterów metropolii. MOMODESIGN Style Center zdobyło prestiżową nagrodę Red Dot 2019 za kask motocyklowy AERO Jet. Kask motocyklowy AERO znalazł się na czele kategorii Best of the Best, najwyższej nagrody w konkursie Product Design and Innovation.

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium